Heart 8356 0

ТОП-10 неологізмів в англійській мові, які вас розсмішать

ТОП-10 неологізмів в англійській мові, які вас розсмішать

У 2014 році найпопулярнішим неологізмом було слово «селфі». Чим порадував нас 2015? Рейтинг найцікавіших неологізмів складений за матеріалами блогів Cambridge Dictionary і Oxford Dictionaries. 

Неологізми – слова, які щойно виникли і ще не встигли стати активними мовними одиницями в мовленні великої кількості людей. За допомогою неологізмів мова реагує на появу нових речей, звичок, процесів і соціальні трансформації. Неологізми – самі ті слова, з перекладом яких можуть виникнути труднощі навіть у кращих онлайн-перекладачів.

У 2014 році найпопулярнішим неологізмом було слово «селфі». Чим порадував нас 2015? Рейтинг найцікавіших неологізмів складений за матеріалами блогів Cambridge Dictionary і Oxford Dictionaries.

Появление неологизмов в английском языке

1. Eye broccoli –  брокколі для очей

Брокколі – продукт корисний, проте, не будемо заперечувати очевидного, виглядає не надто апетитно. Саме тому непривабливих людей іноді називають eye broccoli.

2. Guerrilla proofreading – партизанська коректура

Один з видів граммар-нацизму. У вас є друг, який прискіпливо вишукує в текстах помилки і голосно на них вказує? Ось він якраз і займається guerrilla proofreading.

3. Digital hangover – цифрове похмілля

Якщо вранці після бурхливої ​​вечірки ви відчуваєте почуття ніяковості через схильність ваших друзів викладати компрометуючі фото в соціальні мережі, ви страждаєте digital hangover.

4. Niche worrying – нішеве занепокоєння

Простий, але дієвий спосіб боротьби з параноєю. Намагайтеся турбуватися тільки про одну річ за один раз, і напади паніки відійдуть на другий план.

5. Diworsify – дієслово, що об'єднав слова diversify і worse

Погіршити хід речей за допомогою диверсії, ось що означає diworsify.

Новые слова (неологизмы) в английском языке

6. Mommy porn – порно для матусі

Неологізм, що своєю появою на світ повинен бути вдячний відомій сазі про відтінки сірого. Пам'ятаєте, хто є основною цільовою аудиторією цього літературного шедевру? Правильно, дами середнього віку і домогосподарки. Ось для них і було створено mommy porn.

7. Twintern – твінтерн (від intern + twit)

SMM-щик, людина (інтерн), якого найняли в компанію виключно для роботи з SMM.

8. Craftivism – крафтвізм

Діяльність різного роду активістів, які свою позицію намагаються виразити за допомогою виробів ручної роботи, рукоділля.

Неологизмы в английском языке: Clockpunk

9. Clockpunk – клокпанк

Літературний жанр, один з видів фентезі, у творах якого присутні історичні елементи, машини та пристрої з використанням шестерень, які працюють на воді або іншому вигляді енергії, але не на пару або електриці.

10. Dryathlon – драятлон

Період утримання від алкогольних напоїв, в ході якого (в деяких випадках) любитель випити зекономлені кошти перераховує на благодійність. 

Нові слова з'являються щодня. Можливо, автором популярного неологізму вже завтра зможете стати саме ви! Однак створити нове слово може лише людина, яка чудово володіє лексикою мови. Попопвнити свій лексичний запас ви можете завдяки ТОП 20 кращих прикладних програм для вивчення англійської для iOS та Андроід.

Бажаємо успіхів! 

  • Поможем Вам выбрать курсы английского в вашем городе!

    Коментарі


      Додати коментар