График работы

График работы поддержки Enguide

РусскийУкраїнська

EnglishMag

Тільки найцікавіше зі світу англійської мови

Hurt

ЗНО з англійської мови 2015: аналіз тестів минулих років для успішного складання іспиту

ЗНО з англійської мови 2015: аналіз тестів минулих років для успішного складання іспиту
Зовнішнє незалежне оцінювання з англійської мови 2015 – не за горами, а це означає, що настав час для інтенсивного повторення матеріалу перед іспитом. Як в найкоротші терміни заповнити останні прогалини в знаннях і ще раз повторити необхідний пройдений матеріал, на що саме звернути увагу за кілька днів до тесту – розповімо докладніше. Про способи підготовки до ЗНО з англійської ми вже розповідали раніше. 

Особливості ЗНО у 2015 році

По-перше, для складання ЗНО з іноземних мов у цьому році виділено окремі дні. У попередні роки всі іноземні мовою складалися в один день і абітурієнти мали право обрати тільки один тест з чотирьох варіантів. Тому юним поліглотам залишалося задовольнятися історією або обирати щось з природничих наук, що не дуже-то тішило. 

По-друге, якщо ви хочете вступити до вузу в цьому році, то і ЗНО складати вам доведеться цього року. Результати тестів попередніх років вважаються недійсними. Термін дії сертифіката ЗНО відтепер –1 рік. 

По-третє, мінімальний прохідний бал цього року відмінено (торік необхідно було набрати 124 бали) .В цьому році пороговий рівень, який визначає, чи складено іспит, буде вираховуватися окремо для кожної дисципліни.
По-четверте, тест з української мови та літератури вважається основним для вступу. Якщо ви не склали цей іспит, решту вже можна не складати.

Стратегія поведінки на іспиті: аналіз відповідей за попередні роки

Тест перевіряє всі навички володіння мовою. Саме тому перед складанням тесту вам краще визначити, яку навичку варто вдосконалити: сприйняття на слух, говоріння, письмо, читання. Цілком імовірно, що у вас непоганий пасивний запас слів, а значить, ви добре сприймаєте інформацію на слух, а активної лексики в словнику не вистачає. Це може ускладнити завдання виконання деяких тестів. І все ж є декілька універсальних порад, які допоможуть не допустити хоча б елементарних помилок у тесті:
 • Не залишайте питання без відповіді. Спробуйте відповісти хоч що-небудь. Вчіться дізнаватися і сприймати слова в контексті. Це не тільки заощадить вам час, але і допоможе дати відповідь на питання, яке ви, на перший погляд, не до кінця зрозуміли. Уважно читайте питання. Іноді в тексті питання може бути захований відповідь. Головне пам'ятати: не завжди в питаннях використовуються ті ж слова, що і у відповідях, можуть бути використані синоніми. 
Огляди тестів попередніх років допоможуть вам підготуватися до іспиту:

 

Варто також повторити ідіоми та фразеологізми. Вони можуть бути використані в тексті і буде добре, якщо ви не почнете перекладати їх дослівно. Також ви завжди можете використовувати метод виключення: відкидайте варіанти, які точно не підходять.

 

Головна умова успіху – уважно читайте завдання, особливо якщо вони являють собою довгі-довгі тексти. Останню частину – письмо, екзаменатори перевіряють вручну, тому намагайтеся писати розбірливо, ділити текст на абзаци і не використовуйте занадто складні речення. Наробити помилок в складному реченні можна і рідною мовою, не варто навіть говорити про англійську. Чим простіше і чіткіше ви висловлюєте свою думку, тим більше шансів отримати високі бали за своє письмове творіння. 

 

Дізнатися багато корисної інформації про підготовку та здачі ВОН в 2015 році ви можете на порталі zalik.org.ua zalik.org.ua . 
4851

Коментарі до журналу


 • Egor Nikolaev залишив відгук у 20:19, 1 грудня, 2015
  0 Спасибо большое!)
  Кстати, могу от себя ещё поделиться полезной ссылкой на платформу для подготовки к ЗНО онлайн - online.zno.ua. Надеюсь, пригодится)
  Відповісти
  • Egor Nikolaev залишив відгук у 22:37, 25 грудня, 2015
   0 И ещё онлайн-тестами ЗНО: http://zno.ua/online-testi-zno Відповісти

  Додати коментар

  Фотоальбоми курсів

  Фотоальбоми популярних курсів англійської: інтер'єр, класи, фотозвіти зі свят.
  Переглянути фото

  Ми на Facebook

  Ми Вконтакте

  Як правильно написати лист англійською: 5 шаблонів з прикладами Heart
  Як правильно написати лист англійською: 5 шаблонів з прикладами

  За вашими листами вас судитимуть ті, хто їх читає. Хочете залишити приємне враження про себе? Ми познайомимо вас з основними правилами листування англійською мовою. 

  Часи в англійській мові: п'ять способів швидко їх вивчити Heart
  Часи в англійській мові: п'ять способів швидко їх вивчити

  Часи в англійській мові – наріжний камінь граматики. Початківцям величезна кількість англійських часів і правила їх вживання можуть здатися такими ж туманними, як і сам Альбіон. Як швидко та якісно їх вивчити? 

  13 кращих дитячих пісень для вивчення англійської мови Heart
  13 кращих дитячих пісень для вивчення англійської мови

  Ваша дитина не надто шанує уроки англійської? Важко щось протиставити залізобетонному аргументу «Нудно!»? Пропонуємо вам спосіб урізноманітнити заняття і змусити малюка полюбити англійську мову - веселі дитячі пісні. 

  Де можна скачати аудіокниги англійською: 6 сайтів, де це можна зробити безкоштовно Heart
  Де можна скачати аудіокниги англійською: 6 сайтів, де це можна зробити безкоштовно

  Де і які саме аудіокниги краще завантажити для вивчення англійської мови? Як часто їх варто прослуховувати? Як правильно обрати аудіокнигу? У нас є відповіді на ці питання! 

  ТОП 20 кращих прикладних програм для вивчення англійської для iOS та Андроід Heart
  ТОП 20 кращих прикладних програм для вивчення англійської для iOS та Андроід

  Кращі програми для вивчення англійської за версією Enguide: інформація, яку ви давно шукали. 

  Як правильно писати адресу англійською? Heart
  Як правильно писати адресу англійською?

  Оформлення адреси в різних країнах має свої особливості, тому варто звернути увагу на певні норми і стандарти.