+38 (050) 190-55-45

Графік роботи підтримки Enguide

Контактні телефони

РусскийУкраїнська
Hurt 6427 1

ЗНО з англійської мови 2015: аналіз тестів минулих років для успішного складання іспиту

ЗНО з англійської мови 2015: аналіз тестів минулих років для успішного складання іспиту

Як в найкоротші терміни заповнити останні прогалини в знаннях і ще раз повторити необхідний пройдений матеріал, на що саме звернути увагу за кілька днів до тесту – розповімо докладніше.

Зовнішнє незалежне оцінювання з англійської мови 2015 – не за горами, а це означає, що настав час для інтенсивного повторення матеріалу перед іспитом. Як в найкоротші терміни заповнити останні прогалини в знаннях і ще раз повторити необхідний пройдений матеріал, на що саме звернути увагу за кілька днів до тесту – розповімо докладніше. Про способи підготовки до ЗНО з англійської ми вже розповідали раніше. 

Особливості ЗНО у 2015 році

По-перше, для складання ЗНО з іноземних мов у цьому році виділено окремі дні. У попередні роки всі іноземні мовою складалися в один день і абітурієнти мали право обрати тільки один тест з чотирьох варіантів. Тому юним поліглотам залишалося задовольнятися історією або обирати щось з природничих наук, що не дуже-то тішило. 

По-друге, якщо ви хочете вступити до вузу в цьому році, то і ЗНО складати вам доведеться цього року. Результати тестів попередніх років вважаються недійсними. Термін дії сертифіката ЗНО відтепер –1 рік. 

По-третє, мінімальний прохідний бал цього року відмінено (торік необхідно було набрати 124 бали) .В цьому році пороговий рівень, який визначає, чи складено іспит, буде вираховуватися окремо для кожної дисципліни.
По-четверте, тест з української мови та літератури вважається основним для вступу. Якщо ви не склали цей іспит, решту вже можна не складати.

Стратегія поведінки на іспиті: аналіз відповідей за попередні роки

Тест перевіряє всі навички володіння мовою. Саме тому перед складанням тесту вам краще визначити, яку навичку варто вдосконалити: сприйняття на слух, говоріння, письмо, читання. Цілком імовірно, що у вас непоганий пасивний запас слів, а значить, ви добре сприймаєте інформацію на слух, а активної лексики в словнику не вистачає. Це може ускладнити завдання виконання деяких тестів. І все ж є декілька універсальних порад, які допоможуть не допустити хоча б елементарних помилок у тесті:
 • Не залишайте питання без відповіді. Спробуйте відповісти хоч що-небудь. Вчіться дізнаватися і сприймати слова в контексті. Це не тільки заощадить вам час, але і допоможе дати відповідь на питання, яке ви, на перший погляд, не до кінця зрозуміли. Уважно читайте питання. Іноді в тексті питання може бути захований відповідь. Головне пам'ятати: не завжди в питаннях використовуються ті ж слова, що і у відповідях, можуть бути використані синоніми. 
Огляди тестів попередніх років допоможуть вам підготуватися до іспиту: Варто також повторити ідіоми та фразеологізми. Вони можуть бути використані в тексті і буде добре, якщо ви не почнете перекладати їх дослівно. Також ви завжди можете використовувати метод виключення: відкидайте варіанти, які точно не підходять. Головна умова успіху – уважно читайте завдання, особливо якщо вони являють собою довгі-довгі тексти. Останню частину – письмо, екзаменатори перевіряють вручну, тому намагайтеся писати розбірливо, ділити текст на абзаци і не використовуйте занадто складні речення. Наробити помилок в складному реченні можна і рідною мовою, не варто навіть говорити про англійську. Чим простіше і чіткіше ви висловлюєте свою думку, тим більше шансів отримати високі бали за своє письмове творіння.  Дізнатися багато корисної інформації про підготовку та здачі ВОН в 2015 році ви можете на порталі zalik.org.ua zalik.org.ua . 
 • Поможем Вам выбрать курсы английского в вашем городе!

  Коментарі


  • Egor Nikolaev залишив відгук у 20:19, 1 Грудень, 2015
   0 Спасибо большое!)
   Кстати, могу от себя ещё поделиться полезной ссылкой на платформу для подготовки к ЗНО онлайн - (ссылка удалена). Надеюсь, пригодится)
   Відповісти

   Додати коментар