График работы

График работы поддержки Enguide

РусскийУкраїнська

EnglishMag

Тільки найцікавіше зі світу англійської мови

Heart

Англійська для бухгалтерів – що дає та як вивчити?

Англійська для бухгалтерів – що дає та як вивчити?

Фінансова англійська: кому необхідна? 

Англійська для бухгалтера (English for Accounting) – це спеціалізована програма вивчення англійської мови, один з найбільш популярних курсів в мовних школах. Англійська стала мовою світового спілкування, мовою бізнесу. Саме тому професіоналам фінансової сфери необхідно володіти англійською для реалізації свого потенціалу на міжнародній діловій арені. Курси фінансової англійської створюються, як правило, для бухгалтерів, аудиторів, фінансистів. 

Актуальну інформацію про найнезначніші зміни в економіці можна дізнатися з англомовних періодичних видань, про які ми писали раніше. Ось тільки мова таких видань, як правило, специфічна і вимагає знання певної професійної термінології. Крім того, професіонали в сфері фінансів все частіше зустрічаються з необхідністю оформлення документації відповідно до міжнародних стандартів. Тому й варто присвятити кілька місяців вивчення курсу «Англійська для бухгалтерів і аудиторів». Успішне проходження такого курсу відкриє перед вами перспективи професійного та особистісного зростання. Ви отримаєте доступ до багатьох англомовних джерел професійної інформації, в тому числі – зможете стати слухачем онлайн-лекцій престижних світових університетів з фінансів і бухгалтерської справи.

Особливості курсу англійської для бухгалтерів 

Як і будь-які інші спеціалізовані програми навчання, курси англійської для бухгалтерів та аудиторів, мають свої особливості. До них відносимо: 

 • курс фінансової англійської призначений для студентів, які досягли рівня Upper-Intermediate і Advanced 
 • курс передбачає формування як усного, так і письмового професійного мовлення у сфері бізнесу та фінансів 
 • курс передбачає вивчення правил складання стандартних документів, аналіз реальних фінансових ситуацій 

Навчальні посібники для курсу «Англійська для бухгалтера» 

Проходити навчання за програмою спеціалізованого курсу варто, якщо викладач використовує підручники і навчальні посібники, яким можна довіряти. Пропонуємо короткий огляд найпопулярніших підручників для курсів «Англійська для бухгалтерів», «Англійська для аудиторів». 

English for Accounting 

 

Навчальні посібники, що створені спеціально для певного курсу, необхідні в процесі навчання. Особливо якщо це стосується фінансової англійської мови. Цей посібник видавництва Oxford University Press особливий тим, що в його основі – фінансові документи, витяги з реальних ситуацій аудіювання, інтерактивні вправи для вдосконалення мовних навичок, поповнення лексичного запасу термінами і мовними кліше з професійної сфери діяльності. 

Market Leader Accounting And Finance 

 

Підручник для вивчення фінансової англійської Pearson Longman. Головний акцент підручника – на розвиток навичок читання і розширення словникового запасу студентів-бухгалтерів і майбутніх аудиторів. Крім того, програма підручника передбачає використання матеріалів газети The Financial Times. The IAS / IFRS Standards 

 

Видання EuraAudit International Publications. Підручник створений для бухгалтерів, працівників фінансових служб і аудиторів. На його сторінках представлені основи складання річних і проміжних звітів з фінансів, а також бухгалтерських звітів. 
Міжнародні іспити з англійської для бухгалтерів 

Обираючи курс, звертайте увагу на навчальні посібники, а також – кваліфікацію викладача. Успішне проходження курсу сформує базу для підготовки до іспитів АССА і CFA. Для того щоб отримати сертифікат міжнародного зразка, який підтверджує вашу компетентність в сфері фінансової діяльності, вам, в першу чергу, необхідно оволодіти англійською мовою на поглибленному рівні та вдосконалити свої знання фінансової термінології. Досягти бажаних результатів вам допоможуть курси англійської для бухгалтерів і аудиторів. 

Іспит ICFE 

Якщо ви плануєте навчатися за програмою АССА, варто підтвердити свою компетентність в сфері фінансової англійської. Саме для цього і був створений іспит ICFE. Курс підготовки до іспиту включає: 

 • формування професійної розмовної мови в сфері фінансових відносин 
 • розвиток навичок ефективного читання професійної бізнес-публіцистики та літератури 
 • підготовку до навчання на англомовних програмах АССА 

 

Деякі школи англійської мови пропонують студентам курс підготовки до цього іспиту. Стандартна програма фінансової англійської відрізняється від програми підготовки до ICFE. Чому? Просто тому, що вам доведеться вивчати не тільки особливості фінансового англійської, а й готуватися до конкретного формату іспиту. Підготуватися до іспиту, а також скласти його ви можете на базі офіційного тест-центру Кембриджських екзаменів – компанії Grade. Саме ця організація пропонує найбільш ефективні курси англійської для бухгалтерів і аудиторів. 

Бажаємо успіхів на шляху професійного зростання! 

4823

Коментарі до журналу


  Додати коментар

  Фотоальбоми курсів

  Фотоальбоми популярних курсів англійської: інтер'єр, класи, фотозвіти зі свят.
  Переглянути фото

  Ми на Facebook

  Ми Вконтакте

  Як правильно написати лист англійською: 5 шаблонів з прикладами Heart
  Як правильно написати лист англійською: 5 шаблонів з прикладами

  За вашими листами вас судитимуть ті, хто їх читає. Хочете залишити приємне враження про себе? Ми познайомимо вас з основними правилами листування англійською мовою. 

  Часи в англійській мові: п'ять способів швидко їх вивчити Heart
  Часи в англійській мові: п'ять способів швидко їх вивчити

  Часи в англійській мові – наріжний камінь граматики. Початківцям величезна кількість англійських часів і правила їх вживання можуть здатися такими ж туманними, як і сам Альбіон. Як швидко та якісно їх вивчити? 

  13 кращих дитячих пісень для вивчення англійської мови Heart
  13 кращих дитячих пісень для вивчення англійської мови

  Ваша дитина не надто шанує уроки англійської? Важко щось протиставити залізобетонному аргументу «Нудно!»? Пропонуємо вам спосіб урізноманітнити заняття і змусити малюка полюбити англійську мову - веселі дитячі пісні. 

  Як правильно писати адресу англійською? Heart
  Як правильно писати адресу англійською?

  Оформлення адреси в різних країнах має свої особливості, тому варто звернути увагу на певні норми і стандарти. 

  ТОП 20 кращих прикладних програм для вивчення англійської для iOS та Андроід Heart
  ТОП 20 кращих прикладних програм для вивчення англійської для iOS та Андроід

  Кращі програми для вивчення англійської за версією Enguide: інформація, яку ви давно шукали. 

  Де можна скачати аудіокниги англійською: 6 сайтів, де це можна зробити безкоштовно Heart
  Де можна скачати аудіокниги англійською: 6 сайтів, де це можна зробити безкоштовно

  Де і які саме аудіокниги краще завантажити для вивчення англійської мови? Як часто їх варто прослуховувати? Як правильно обрати аудіокнигу? У нас є відповіді на ці питання!