График работы

График работы поддержки Enguide

РусскийУкраїнська

EnglishMag

Тільки найцікавіше зі світу англійської мови

Heart

Англійська для дизайнерів – навіщо вона порібна і як її краще вивчати?

Англійська для дизайнерів – навіщо вона порібна і як її краще вивчати?

Кілька слів про дизайнерів, які знають англійську

Дизайнер, який знає англійську, отримує помітну перевагу на ринку послуг: пошук клієнтів тепер не буде обмежуватися тільки російськомовними замовниками, отже і міжнародні фріланс-біржі та інші платформи для пошуку потенційних клієнтів стають доступними. І це не єдина перевага, яку стимулює ствердно відповісти на запитання «Чи варто знати англійську мову, якщо ти дизайнер?». Про те, які перспективи відкриваються для фрілансерів завдяки англійській мові, ми вже писали, також розповідали, навіщо англійська мова програмістам. Сьогодні поговоримо про людей творчої професії.

У чому дизайнеру може допомогти знання мови:

 • Розширення клієнтської бази
 • Збільшення кількості джерел інформації для професійного розвитку (не тільки періоіческіе видання та література, а й професійні ком'юніті)
 • Збільшення кількості цікавих проектів
 • Можливість спілкуватися з людьми з усього світу, а значить – розширювати світогляд
 • Підвищення рівня оплати праці

Сертифікація за кордоном, підтвердження професійного рівня міжнародними сертифікатами

Весь цей перелік може здатися передбачуваним і банальним, але не варто недооцінювати жоден пункт. У кожної людини свої стимули: когось стимулює висока оплата праці, а когось – унікальний і дійсно значимий проект, який хай поки і не так добре оплачується. І тієї, і іншої мети ви можете досягти, опанувавши англійську, просто тому, що у вас відразу в кілька разів збільшиться аудиторія клієнтів. І тут спрацює механізм переходу кількості в якість: з великої кількості проектів ви зможете обирати ті, над якими вам приємно було б працювати і, звичайно, отримувати гідну оплату.

Зачем дизайнеру английский язык? 

Кілька слів про дизайнерів, які не знають англійську

Чи варто говорити, що без знання англійської ви приречені працювати тільки з російськомовними клієнтами, в більшості випадків – своїми співвітчизниками. Ні, це зовсім не так погано. Але кожен дизайнер може у фарбах уявити типовий образ вітчизняного замовника:

Кик изучить английский до фрилансеров

 • зануда
 • упевнений, що переплачує вам
 • вважає себе кращим дизайнером, ніж ви
 • не довіряє дизайнерові, хоче контролювати кожен етап роботи
 • постійно лізе з порадами та рекомендаціями
 • на заключному етапі роботи може сказати, що потрібно повністю змінити дизайн

Зрозуміло, такими ж характеристиками може володіти і замовник-іноземець, але він:

 • впевнений, що не переплачує вам (на іноземних платформах вартість наших дизайнерів набагато нижча, ніж представників цієї професії з Великобританії, США чи Австралії)
 • не вважає, що може виконати вашу роботу краще за вас. Він може бути впевнений тільки у тому, що, у випадку необхідності, знайде кращого дизайнера, ніж ви
 • як правило, краще розуміє, що йому потрібно і який продукт він представляє на ринку, краще орієнтується в тій сфері, яку представляє

Английская профессиональная лексика дизайнера: термины 

Як дизайнеру покращити рівень англійської?

Є кілька порад, які допоможуть вам прокачати розмовну та письмову англійська. В першу чергу, встановіть англомовну версію програми Photoshop. Таким чином ви зможете розширити словниковий запас за рахунок необхідної професійної термінології. Також варто переглядати покрокові відеоуроки на професійних ресурсах. Наприклад, на порталі tutsplus.com ви можете переглядати уроки з веб-дизайну, але для цього потрібно знати професійну лексику.

Английский для дизайнера: профессиональная лексика 

Який рівень англійської потрібен дизайнеру?

Як ви можете використовувати знання англійської мови для ефективної роботи?

По перше, зберіть роботи в портфоліо. Ще краще, якщо ви створите сайт (англомовний, звичайно). Для цього необхідно володіти англійською хоча б на рівні Intermediate.

По-друге, зареєструйтесь на міжнародній платформі для фрілансу. Для дизайнерів це:

 • Odesk.com
 • Elance.com
 • Projectlance.com

Как дизайнеру изучить английский?

Чому англійську мову важливий для дизайну рівень англійської для успішної роботи на іноземних фріланс-біржах? Просто тому, що ці біржі, як і клієнти, яких ви можете з їх допомогою знайти – англомовні. Отже спілкуватися, просувати свої послуги та вести діалог із замовником доведеться англійською. Для цього необхідний рівень Intermediate, Upper-Intermediate.

По-третє, навчитеся швидко і грамотно писати cover-letters на різні оголошення. Це допоможе швидко знаходити клієнтів і нові замовлення. тут вам буде потрібно непоганий рівень ділової англійської і знання на рівні від Intermediate до Advanced.

По-четверте, задавайте питання і отримуйте відповіді від професіоналів на порталі ux.stackexchange.com. Для цього потрібен рівень від Intermediate.

По-п'яте, отримуйте максимум актуальної інформації з професійної сфери на порталі smashingmagazine.com, володіючи англійською хоча б на рівні Intermediate.

Зачем дизайнеру учить английский?

Чи впливає знання англійської мови на дохід дизайнера? Зрозуміло. Ось тільки збільшення доходу буде залежати не тільки від самого знання мови, а від вмілого його використання. Англійська - тільки інструмент, який допоможе вам знаходити нових можливості професійно вирости і отримати гідну оплату вашої праці. Вивчити термінологію і розширити словниковий запас вам можуть допомогти ТОП 20 кращих програм для вивчення англійської для iOS і Андроїд.

Бажаємо успіхів у вивченні англійської! 

3055

Коментарі до журналу


  Додати коментар

  Фотоальбоми курсів

  Фотоальбоми популярних курсів англійської: інтер'єр, класи, фотозвіти зі свят.
  Переглянути фото

  Ми на Facebook

  Ми Вконтакте

  Як правильно написати лист англійською: 5 шаблонів з прикладами Heart
  Як правильно написати лист англійською: 5 шаблонів з прикладами

  За вашими листами вас судитимуть ті, хто їх читає. Хочете залишити приємне враження про себе? Ми познайомимо вас з основними правилами листування англійською мовою. 

  Часи в англійській мові: п'ять способів швидко їх вивчити Heart
  Часи в англійській мові: п'ять способів швидко їх вивчити

  Часи в англійській мові – наріжний камінь граматики. Початківцям величезна кількість англійських часів і правила їх вживання можуть здатися такими ж туманними, як і сам Альбіон. Як швидко та якісно їх вивчити? 

  13 кращих дитячих пісень для вивчення англійської мови Heart
  13 кращих дитячих пісень для вивчення англійської мови

  Ваша дитина не надто шанує уроки англійської? Важко щось протиставити залізобетонному аргументу «Нудно!»? Пропонуємо вам спосіб урізноманітнити заняття і змусити малюка полюбити англійську мову - веселі дитячі пісні. 

  Де можна скачати аудіокниги англійською: 6 сайтів, де це можна зробити безкоштовно Heart
  Де можна скачати аудіокниги англійською: 6 сайтів, де це можна зробити безкоштовно

  Де і які саме аудіокниги краще завантажити для вивчення англійської мови? Як часто їх варто прослуховувати? Як правильно обрати аудіокнигу? У нас є відповіді на ці питання! 

  ТОП 20 кращих прикладних програм для вивчення англійської для iOS та Андроід Heart
  ТОП 20 кращих прикладних програм для вивчення англійської для iOS та Андроід

  Кращі програми для вивчення англійської за версією Enguide: інформація, яку ви давно шукали. 

  Як правильно писати адресу англійською? Heart
  Як правильно писати адресу англійською?

  Оформлення адреси в різних країнах має свої особливості, тому варто звернути увагу на певні норми і стандарти.