График работы

График работы поддержки Enguide

РусскийУкраїнська

EnglishMag

Тільки найцікавіше зі світу англійської мови

Heart

Англійська для фрілансерів – чи допоможе іноземна мова заробляти більше?

Переваги роботи фрілансера

Почему английский язык так важен для фрилансера?

Про переваги і недоліки роботи фрілансера суперечка йде не одне десятиліття. І все ж, якщо ви зважилися назавжди розпрощатися з буднями в офісі і відправитися у вільний політ, отримуєте деякі бонуси. По-перше, на роботу можна їздити на велотренажері. Ось тільки на велотренажер ще потрібно заробити. По-друге, фрілансеру не потрібно прокидатися рано і йти на роботу. Але фрілансер цілком може не лягати через свою роботу.

Зачем фрилансеру нужен английский язык?Для того, щоб наполеглива робота не виключила з вашого графіка сон і відпочинок, варто шукати проекти, які гідно оплачуються.

Английский язык для фрилансера 

Ні для кого не секрет, що закордонні фріланс-платформи пропонують набагато більше можливостей отримати високу оплату своєї праці. Не кажучи вже про те, що оплата ця буде проведена в більш твердій валюті. Але для того, щоб запропонувати свої послуги на міжнародній біржі, потрібно володіти англійською хоча б на базовому рівні. Вас ще цікавить питання, чи впливає знання англійської мови на прибуток фрілансера? Ще й як впливає! Навички письмової англійської можна поліпшити завдяки порадам і ресурсам для вивчення англійської, про які ми вже писали. Усну англійську можна практикувати за допомогою спілкування в соціальних мережах з носіями мови. Англійську мову удосконалювати необхідно, адже з деякими клієнтами навіть на українській мові не так просто досягти взаєморозуміння.

Как влияет знание английского на оплату труда фрилансера?

Працювати на фрілансі можуть фахівці різних сфер: копірайтери, програмісти, дизайнери, ілюстратори, перекладачі, юристи, бухгалтери, фотографи, моделі, актори, студенти, вебмайстри і блогери. Крім того, представники багатьох професій, наприклад, архітектори, будівельники, інженери, також можуть знаходити нові проекти на фріланс-платформах. Головне – не влаштуватися працювати сомельє на фрілансі – ні до чого доброго це не призведе.

Как влияет знание английского языка на доход фрилансера? 

Чи потрібно володіти англійською, якщо ти фрілансер?

Питання можна вважати риторичним. Адже ви обмежуєте себе у виборі роботодавців через незнання мови. Крім того, багато міжнародних проектів і конкурсів, завдяки яким ви могли б отримати не тільки гарну оплату ваших послуг, а й неоціненний досвід і непогану клієнтську базу в супроводі сарафанного радіо, є для вас недоступними. Це і є відповідь на просте питання, як фрілансеру може допомогти знання мови і чому англійська мова така важлива для фрілансу.

Фрилансер и английский язык 

Який рівень англійської потрібен фрілансеру?

Про те, які буваю рівні володіння англійською, ми розповідали раніше. Необхідний рівень англійської мови буде залежати від вашої спеціальності: дизайнерам і програмістам досить володіти англійською на середньому рівні (для спілкування з клієнтом), якщо ж ви копірайтер, то володіти мовою ви повинні досконало. Рівень англійської для успішної роботи на іноземних фріланс-біржах також буде залежати від вашої спеціальності. В основному англійська потрібна, в першу чергу, для комунікації з клієнтом. Якщо у вас є багаж загальних знань з лексики та граматики англійської, а також багатий словниковий запас професійної лексики – цього має бути достатньо для перших кроків, решта знаннь та навичок прийдуть разом з досвідом спілкування з іноземними клієнтами.

Какой уровень английского необходим фрилансеру? 

ТОП-5 іноземних фріланс-бірж

Freelancer.com – біржа, яка об'єднує близько 8 млн. фрілансерів. Ви можете знайти клієнтів в будь-якому куточку світу. Ще одна перевага: інтерфейс платформи перекладений на російську.

Odesk.com – американська біржа, яка популярна серед фрілансерів IT-сфери і не тільки. Оплата: MoneyBookers, PayPal, oDesk debit MasterCard.

Elance.com – популярна біржа для представників сфери веб-дизайну, перекладу і SEO. Оплата – по виконанню роботи.

Projectlance.com – біржа для програмістів і дизайнерів

Proz.com – царство перекладачів-фрілансерів.

Вчіть англійську за допомогою додатків для IOS і Андроїд і знаходите нових клієнтів і цікаві проекти. Бажаємо успіхів!

3432

Коментарі до журналу


  Додати коментар

  Фотоальбоми курсів

  Фотоальбоми популярних курсів англійської: інтер'єр, класи, фотозвіти зі свят.
  Переглянути фото

  Ми на Facebook

  Ми Вконтакте

  Як правильно написати лист англійською: 5 шаблонів з прикладами Heart
  Як правильно написати лист англійською: 5 шаблонів з прикладами

  За вашими листами вас судитимуть ті, хто їх читає. Хочете залишити приємне враження про себе? Ми познайомимо вас з основними правилами листування англійською мовою. 

  Часи в англійській мові: п'ять способів швидко їх вивчити Heart
  Часи в англійській мові: п'ять способів швидко їх вивчити

  Часи в англійській мові – наріжний камінь граматики. Початківцям величезна кількість англійських часів і правила їх вживання можуть здатися такими ж туманними, як і сам Альбіон. Як швидко та якісно їх вивчити? 

  13 кращих дитячих пісень для вивчення англійської мови Heart
  13 кращих дитячих пісень для вивчення англійської мови

  Ваша дитина не надто шанує уроки англійської? Важко щось протиставити залізобетонному аргументу «Нудно!»? Пропонуємо вам спосіб урізноманітнити заняття і змусити малюка полюбити англійську мову - веселі дитячі пісні. 

  Де можна скачати аудіокниги англійською: 6 сайтів, де це можна зробити безкоштовно Heart
  Де можна скачати аудіокниги англійською: 6 сайтів, де це можна зробити безкоштовно

  Де і які саме аудіокниги краще завантажити для вивчення англійської мови? Як часто їх варто прослуховувати? Як правильно обрати аудіокнигу? У нас є відповіді на ці питання! 

  ТОП 20 кращих прикладних програм для вивчення англійської для iOS та Андроід Heart
  ТОП 20 кращих прикладних програм для вивчення англійської для iOS та Андроід

  Кращі програми для вивчення англійської за версією Enguide: інформація, яку ви давно шукали. 

  Як правильно писати адресу англійською? Heart
  Як правильно писати адресу англійською?

  Оформлення адреси в різних країнах має свої особливості, тому варто звернути увагу на певні норми і стандарти.