+38 (050) 190-55-45

Графік роботи підтримки Enguide

Контактні телефони

РусскийУкраїнська
Heart 4645 0

Найнеобхідніші англійські фрази для шопінгу за кордоном

Найнеобхідніші англійські фрази для шопінгу за кордоном

Шопінг – це не просто покупки, хоча це саме по собі вже звучить добре. Шопінг – це відпочинок, розваги, спосіб підняти настрій і підвищити самооцінку. Шопінг – це цілий світ вражень. Але для того, щоб почуватися впевнено в будь-якому торговому центрі за кордоном, важливо знати 16 самих поширений фраз англійською мовою для шопінгу.

Шопінг – це не просто покупки, хоча це саме по собі вже звучить добре. Шопінг – це відпочинок, розваги, спосіб підняти настрій і підвищити самооцінку. Шопінг – це цілий світ вражень. Але для того, щоб почуватися впевнено в будь-якому торговому центрі за кордоном, важливо знати 12 найпоширеніших фраз англійською мовою для шопінгу. Запам'ятати їх не так складно, тим більше, що мотивація – досить висока. Поповнюйте лексикон англійськими словами зі світу моди, читаючи журнали мод англійською. І пам'ятайте, шопінг – це справжнє мистецтво і чудова розвага.

Погодьтеся, що купувати що-небудь, намагаючись пояснити, що саме вам необхідно, продавцеві, менеджеру або консультанту за допомогою екстравагантної жестикуляції – не кращий спосіб відпочити і зарядиться позитивними емоціями. Чотири способи збільшити словниковий запас англійської мови, про які ми писали раніше, допоможуть вам відчувати себе впевнено в будь-якій країні. Але для покупок і розваг досить запам'ятати найпоширеніші фрази, без яких шопінг – не шопінг:

I'm just browsing, thanks. – Я просто придивляюся, дякую.

Фраза, яка допоможе вам позбутися від занадто надокучливого консультанта або продавця.

Could you help me? – Ви не могли б мені допомогти?

Слова, які варто вимовити, якщо у вас не так багато часу і ви вирішили відразу дізнатися, чи є той чи інший товар в наявності. Після ви можете відразу запитувати: «Do you have any ...? Have you got any ...? »-« У вас є що-небудь ...?»

Excuse me, could I ask you something? – Перепрошую, можу я дещо запитати у вас?

Ввічлива фраза, яка допоможе привернути увагу продавця.

How much is this / it? / How much does this / it cost? – Скільки це коштує?

Без цих слів вам складно буде знайти спільну мову з продавцем. Добре, що цю фразу розуміють представники всіх народів, країн і мовних груп.

That's expensive. – Це дорого / That's good value. – Це прийнятна ціна.

Слова, які допоможуть вам обрати товар необхідної вартості або навіть виторгувати більш вигідні умови (якщо купуєте в невеликому магазинчику або на ринку). Просто чудово, якщо вам запропонують знижку.

Do you have this in large / small? – У вас є цей товар більшого / меншого розміру?

Підібрати потрібний розмір або річ, яка сяде на вам ідеально – не так просто. Таблиця розмірів в різних країнах може дуже відрізнятися від звичної вам, тому не нехтуйте приміркою, навіть якщо дуже поспішаєте. Тим більше, що потрібна фраза – дуже проста:

May I try this on, please? – Можу я це приміряти?

На це питання ви, як правило, отримаєте не тільки ствердну відповідь, але й інструкцію, як пройти в примірочну. Якщо інструктажу ви не дочекалися, а ваш запас слів на цьому вичерпався – пильно подивіться на консультанта з німим запитанням в очах – можливо, він зрозуміє, що саме вам потрібно.

It's not what I'm looking for. / It's not quite what I wanted. – Це не те, що я шукаю / Це не зовсім те, що я хотів

Цією фразою можна пояснити нетямущому іноземцю, чому ви не горите бажання купувати річ, яку приміряєте вже втретє.

Have you got this in another colour? – Є такий самий, але іншого кольору?

Фраза допоможе знайти необхідну річ, підібрати те, в чому ви будете виглядати чудово.

Фрази для оплати покупки:

  • Do you take credit cards? – Ви приймаєте кредитні картки?
  • I'll pay in cash. / I'll pay by card. – Я заплачу готівкою / Я заплачу карткою.
  • Here you are. – Ось, будь ласка. Візьміть.

Володіючи мінімальним набором фраз, ви можете цілий день безперервно розважатися в торговому центрі. Якщо ж хочете трохи розширити свій словниковий запас, рекомендуємо використовувати ТОП 20 кращих програм для вивчення англійської для iOS і Андроїд.

Бажаємо успіхів у вивченні мови та подорожах! 

  • Поможем Вам выбрать курсы английского в вашем городе!

    Коментарі


      Додати коментар