График работы

График работы поддержки Enguide

РусскийУкраїнська

EnglishMag

Тільки найцікавіше зі світу англійської мови

Heart

ТОП-5 ресурсів для аудіювання

ТОП-5 ресурсів для аудіювання

Вважаєте, що неможливо вивчити іноземну мову без занурення в мовне середовище? Поринути у світ англомовного спілкування можна не тільки, переїхавши за кордон, а й завдяки хорошим ресурсам для аудіювання. Сприймайте англійську мову на слух, вдосконалюйте вимову і збільшуйте словниковий запас завдяки ТОП-5 ресурсам для аудіювання.

Кілька слів про аудіювання

Сприймати та розуміти почуте ми можемо завдяки виконанню різних логічних операцій: порівняння, конкретизації, абстракції, аналізу, синтезу, дедукції, індукції тощо. Саме тому ця здатність украй важлива для формування мовної компетенції. Не дивно, що більшість міжнародних мовних іспитів включають аудіювання як обов'язкову частину тесту.

Навичку сприйняття англомовної інформації на слух можна тренувати. Прослуховуючи аудіокниги англійською, переглядаючи фільми і серіали мовою оригіналу, слухаючи англомовне радіо, ви розвиваєте здатність сприймати іноземну мову на слух. Завдяки цьому навику ви не тільки стаєте повноцінним учасником спілкування іноземною мовою, але й можете формувати інші комунікативні навички: читання, письмо, говоріння. Для розвитку цієї навички рекомендуємо якісні ресурси.

elllo.org

Ресурсы для аудирования: elllo

Ресурс, завдяки якому ви можете прослухати інтерв'ю різних людей з різних країн світу. Саме завдяки цьому ресурсу ви можете навчитися сприймати мову і розуміти людей з різними акцентами. Elllo – це багатюща аудіотека зі всілякими матеріалами англійською мовою для прослуховування і тренування навички сприйняття англомовної інформації на слух.

Усне мовлення людей, у яких беруть інтерв'ю, є більш живим і природним, ніж ті аудіоматеріали, які пропонують курси або всілякі підручники. Також ресурс подає добірку відеоматеріалів з субтитрами.

На порталі представлена колекція всіляких ігор, які також допоможуть вам поліпшити навичку сприйняття мови на слух. Крім того, Elllo допоможе вам запам'ятати вимову окремих слів, особливо тих, які мають багато різних значень і найбільш часто вживаються в мові.

eslgold.com

Ресурсы для аудирования: eslgoldЯкщо ви тільки починаєте вивчати англійську мову, цей ресурс буде корисний для вас: тут ви можете прослухати найбільш часто вживані розмовні фрази, починаючи з найпростіших. Фрази, які говорять при знайомстві, корисні фрази для подорожей, прості запитання, фрази для заходів, презентацій, ситуативні фрази, фрази для висловлення подяки та багато інших. Прослуховуючи щодня матеріали цього порталу та вивчивши напам'ять стандартні фрази, ви зможете орієнтуватися у звичних ситуаціях, брати участь у розмові англійською мовою на знайомі теми.

edition.englishclub.com

Ресурсы для аудирования: edition.englishclub

Портал щотижня пропонує вашій увазі огляд цікавих новин на простому англійською мовою. Прослуховуючи новини та виконуючи різноманітні вправи, ви не тільки дізнаєтеся багато корисної інформації, але і вчитеся сприймати англомовну інформацію на слух. Приділяйте ресурсу хоча б по 20 хвилин на день – і ви здивуєтеся результату, який отримаєте вже через місяць.

eslfast.com

Ресурсы для аудирования: eslfastРесурс представляє колекцію коротких історій для рівня Іntermediate. Ви можете регулярно прослуховувати історії, а також виконувати всілякі завдання. В основному на порталі, крім матеріалів для прослуховування, представлені диктанти та кросворди. Завдяки таким вправам ви можете перевірити, наскільки добре зрозуміли прослуханий текст.

puzzle-english.com

Ресурсы для аудирования: puzzle-englishХороший портал для перегляду англомовних фільмів і серіалів з підбіркою додаткових матеріалів для розвитку мовних навичок до кожної серії. Детально про цей ресурс ми вже розповідали раніше.

 

Тренуйте навичку сприйняття англомовної інформації на слух, вдосконалюйте англійську разом з Enguide! 

8294

Коментарі до журналу


  Додати коментар

  Фотоальбоми курсів

  Фотоальбоми популярних курсів англійської: інтер'єр, класи, фотозвіти зі свят.
  Переглянути фото

  Ми на Facebook

  Ми Вконтакте

  Як правильно написати лист англійською: 5 шаблонів з прикладами Heart
  Як правильно написати лист англійською: 5 шаблонів з прикладами

  За вашими листами вас судитимуть ті, хто їх читає. Хочете залишити приємне враження про себе? Ми познайомимо вас з основними правилами листування англійською мовою. 

  Часи в англійській мові: п'ять способів швидко їх вивчити Heart
  Часи в англійській мові: п'ять способів швидко їх вивчити

  Часи в англійській мові – наріжний камінь граматики. Початківцям величезна кількість англійських часів і правила їх вживання можуть здатися такими ж туманними, як і сам Альбіон. Як швидко та якісно їх вивчити? 

  13 кращих дитячих пісень для вивчення англійської мови Heart
  13 кращих дитячих пісень для вивчення англійської мови

  Ваша дитина не надто шанує уроки англійської? Важко щось протиставити залізобетонному аргументу «Нудно!»? Пропонуємо вам спосіб урізноманітнити заняття і змусити малюка полюбити англійську мову - веселі дитячі пісні. 

  Де можна скачати аудіокниги англійською: 6 сайтів, де це можна зробити безкоштовно Heart
  Де можна скачати аудіокниги англійською: 6 сайтів, де це можна зробити безкоштовно

  Де і які саме аудіокниги краще завантажити для вивчення англійської мови? Як часто їх варто прослуховувати? Як правильно обрати аудіокнигу? У нас є відповіді на ці питання! 

  ТОП 20 кращих прикладних програм для вивчення англійської для iOS та Андроід Heart
  ТОП 20 кращих прикладних програм для вивчення англійської для iOS та Андроід

  Кращі програми для вивчення англійської за версією Enguide: інформація, яку ви давно шукали. 

  Як правильно писати адресу англійською? Heart
  Як правильно писати адресу англійською?

  Оформлення адреси в різних країнах має свої особливості, тому варто звернути увагу на певні норми і стандарти.