График работы

График работы поддержки Enguide

РусскийУкраїнська

EnglishMag

Тільки найцікавіше зі світу англійської мови

Heart

В яких країнах краще вивчати англійську мову?

В яких країнах краще вивчати англійську мову?

Кілька слів про вивчення англійської за кордоном

У які країни зазвичай їдуть, щоб вивчити англійську мову? Про те, що навчання за кордоном в країні з англомовним населенням є більш ефективним, ніж вивчення англійської вдома – і говорити не варто. Для представників багатьох професій критично важливим є знання англійської, а тому кількість бажаючих вивчити англійську не знижується з кожним роком. Отож, якщо ви зібралися їхати за кордон для вивчення мови, потрібно в першу чергу вирішити, в яку країну. Приймаючи рішення, керуватися варто не тільки якістю мовних шкіл, але і вартістю освітніх послуг в країні і тим, наскільки просто отримати візу. Виходячи з цього, ми пропонуємо вам список країн, де найкраще вивчати англійську.

Країни з найсильнішими школами з вивчення англійської – Великобританія і США, але саме в ці країни найскладніше отримати візу. 

 

Перед тим, як ви все ж вирішите, в яку країну варто їхати, вивчіть список слів і фраз, які не варто вживати при спілкуванні з іноземцями.

ТОП-7 країн для вивчення англійської

1. Мальта

Изучайте английский язык на Мальте

Здивовані? Даремно. Якщо ви очікували побачити на вершині рейтингу Великобританію, не поспішайте кидати статтю недочитаною. Про Великобританію ми розповімо трохи пізніше: очолити рейтинг цій країні не дозволяють високі, у порівнянні з мальтійськими, ціни на освітні послуги та сім кіл пекла при оформленні візи. Мальта відрізняється помірною вартістю освітніх послуг і непоганою їх якістю, а також простою процедурою оформлення візи.

Для оформлення візи необхідно:

 • довідка з банку, яка підтверджує наявність коштів з розрахунку 50 євро на добу
 • паспорт та фото
 • акредитоване агентство (1 шт.), яке оформить шенгенську візу без вашої безпосередньої участі

2. Канада

Изучайте английский в КанадеКанада вважається однією з країн зі складною процедурою оформлення візи. І все ж, якість освіти в Канаді компенсує всі труднощі, з якими доведеться зіткнутися при оформленні документів. Список документів, необхідних для оформлення візи, вам нададуть у центрі візового оформлення. Документи оформляються без вашої особистої участі, достатньо надати все необхідне.

3. Ірландія

Изучай английский в ИрландииНасправді, Ірландія, швидше за все, ділить друге-третє місце з Канадою. Вартість навчання в цих країнах майже однакова, єдина різниця: при оформленні візи до Ірландії доведеться надати трохи більше документів. Віза оформляється без вашої особистої участі.

4. Великобританія

Изучай английский в ВеликобританииПро якість освіти в цьому випадку і говорити не варто. Шкільна освіта у Великобританії, про яку ми вже писали, є однією з найкращих у світі, а університети – мрією будь-якого абітурієнта. Навчальні установи зі світовим ім'ям відкриють для вас двері, але тільки в тому випадку, якщо ви готові заплатити (і чимало) за це саме навчання і вам все ж вдалося оформити візу. Оформлення візи в країну не супроводжується хіба малюванням пентаграм і шаманськими співами: вам буде потрібно і особиста присутність при подачі заявки на візу, і здача біометричних тестів (зняття відбитків пальців і знімок сітківки ока), і цілий оберемок документів, які перекладені на англійську.

Топ-10 мовних шкіл Лондона:

 • Crest Schools of English
 • Wimbledon School of English
 • ELC Hampstead
 • London School of English
 • TTI School of English
 • Isis Greenwich
 • IH London
 • Kaplan
 • SKOLA English in London
 • Mayfair School and Language in London

5. США

Изучайте английский язык в СШАВартість навчання приблизно така ж, як і у Великобританії, але є не дуже приємний нюанс: при інтенсивності навчання більш ніж 20 уроків на тиждень, вам доведеться виплачувати додатковий збір (стягується з тих, хто звертається за студентською візою). Потрібно не так багато документів, як для оформленні британської візи, переклади документів не потрібні. Але процес звернення за візою також передбачає вашу участь.

6. Нова Зеландія і Австралія

Изучай английский в Австралии или Новой ЗеландииВимог для оформлення візи чи не більше, ніж при оформленні цього ж документа для проходження навчання в США і Великобританії. Здавалося б, непоганим бонусом є те, що освіта коштує в кілька разів дешевше, ніж в інших англомовних країнах. Але не варто забувати про вартість перельоту, завдяки якій ваші витрати на навчання в США і Нової Зеландії чи Австралії будуть приблизно однаковими.

7. ПАР

Изучайте английский в ЮАРОформлення візи не надто складне, хоча і буде дещо складнішим, ніж при оформленні візи на Мальту. Тут є непогані мовні школи та все ж, їхати в цю країну вивчати англійську варто, тільки якщо ви вже відвідали всі вищезгадані країни. Якісні мовні школи тут є, але їх доведеться пошукати. 

Дізнавшись, в яких країнах розташовані найзнаменитіші школи з вивчення англійської, вам залишається тільки одне: зваживши всі «за» і «проти» зарубіжної освіти в різних країнах, вибрати саме ту країну, яку ви готові відвідати, щоб здійснити давню мрію: нарешті вивчити англійську мову. Потрапивши в оптимальну мовне середовище, ви зможете з легкістю вивчити англійську мову, не дивлячись на те, 15 вам років, 20 або 40-65. У Великобританії, на Мальті, в США або в Канаді можна вивчити англійську в 40,45 і 50 років.

Бажаємо успіхів! 

2152

Коментарі до журналу


  Додати коментар

  Фотоальбоми курсів

  Фотоальбоми популярних курсів англійської: інтер'єр, класи, фотозвіти зі свят.
  Переглянути фото

  Ми на Facebook

  Ми Вконтакте

  Як правильно написати лист англійською: 5 шаблонів з прикладами Heart
  Як правильно написати лист англійською: 5 шаблонів з прикладами

  За вашими листами вас судитимуть ті, хто їх читає. Хочете залишити приємне враження про себе? Ми познайомимо вас з основними правилами листування англійською мовою. 

  Часи в англійській мові: п'ять способів швидко їх вивчити Heart
  Часи в англійській мові: п'ять способів швидко їх вивчити

  Часи в англійській мові – наріжний камінь граматики. Початківцям величезна кількість англійських часів і правила їх вживання можуть здатися такими ж туманними, як і сам Альбіон. Як швидко та якісно їх вивчити? 

  13 кращих дитячих пісень для вивчення англійської мови Heart
  13 кращих дитячих пісень для вивчення англійської мови

  Ваша дитина не надто шанує уроки англійської? Важко щось протиставити залізобетонному аргументу «Нудно!»? Пропонуємо вам спосіб урізноманітнити заняття і змусити малюка полюбити англійську мову - веселі дитячі пісні. 

  Де можна скачати аудіокниги англійською: 6 сайтів, де це можна зробити безкоштовно Heart
  Де можна скачати аудіокниги англійською: 6 сайтів, де це можна зробити безкоштовно

  Де і які саме аудіокниги краще завантажити для вивчення англійської мови? Як часто їх варто прослуховувати? Як правильно обрати аудіокнигу? У нас є відповіді на ці питання! 

  ТОП 20 кращих прикладних програм для вивчення англійської для iOS та Андроід Heart
  ТОП 20 кращих прикладних програм для вивчення англійської для iOS та Андроід

  Кращі програми для вивчення англійської за версією Enguide: інформація, яку ви давно шукали. 

  Як правильно писати адресу англійською? Heart
  Як правильно писати адресу англійською?

  Оформлення адреси в різних країнах має свої особливості, тому варто звернути увагу на певні норми і стандарти.